Vyberte si z našej ponuky moderných rodinných domov a vyhrajte poukaz na dovolenku podľa vášho výberu v hodnote 22 000 €

Lokalita

Lokalita: 6 minút do Senca, 7 minút na Slnečné jazerá, 18 minút do Bratislavy

Pre Vaše nové bývanie sme vybrali lokalitu s výborným napojením na Senec aj na diaľnicu D1 do Bratislavy alebo Trnavy. V blízkosti Slnečných jazier s veľkými možnosťami aktívneho odpočinku.

Služby v blízkom okolí

Základná škola: 1,0km

Materská škola: 1,1 km

Zdravotné stredisko: 1,1 km

Supermarket: 0,4 km

Knižnica: 1,2 km

Pošta: 0,8 km

Polia, lúky, jazerá a šíre nížiny. Bicykel, beh, kúpanie a nekonečné zážitky

Kráľovské Bývanie leží v pokojnej časti obce s výborným napojením na hlavnú cestu do Nitry, Senca a samozrejme diaľnicu D1. Obcou vedú cyklotrasy, ktoré sa napájajú na veľké okruhy a ak chcete, dostanete sa až do Malých Karpát. Kráľová pri Senci plánuje v blízkej dobe obnoviť využívanie troch unikátnych termálnych prameňov v rámci plánovanej rozsiahlej obnovy obce.

Aquapark Senec - nekonečná zábava a kúpanie s wellness po celý rok

Víkendový oddych s rodinou alebo zábava po náročnom pracovnom dni. Najlepšie kúpalisko na západnom Slovensku je od Vášho nového domu vzdialené len 8 minút jazdy autom. Horúce letá už nebudú problém, ale príležitosť ako si ich naozaj užiť.

Senecké jazerá - areál nekonečného vyžitia

Senecké jazerá netreba určite predstavovať. Ich pláže sú nie len centrom letného oddychu, ale aj mnohých ďalších akcií, koncertov a predstavení. Poskytujú priestor pre bicyklovanie, in-line, beh a rad ďalších vodných športov. A vy budete len 7 minút autom odtiaľ. Alebo vezmite bicykle, za 15 minút ste na jazerách.

Kontaktujte
developera

Kontaktujte nás priamo, radi Vám predstavíme výhody Vášho nového bývania osobne.

Veronika Dedáčková

Predajca developera

Dohodnite si stretnutie